Vegyes könyvtétel: 2 db : Gyárfás Ágnes: Miskolc a századfordulón. Borsod-Miskolci füzetek irodalomtörténet 10. Miskolc, 1974, Miskolc Városi Könyvtár kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.;Miskolc 19-19. századi történetének ajánlott irodalma. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei levéltári füzetek 37. Összeáll.: Faragó Tamás. Miskolc, 1999, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
Csukly László: Babits Mihály és Esztergom. Komárom megyei honismereti kiskönyvtár. 2. változatlan utánnyomás. Tatabánya, én., József Attila Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Baranya: Emlékszám az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére (1998-1999. XI-XII. évfolyam). Pécs, 1999, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta és Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésbe. Megjelent 1000 példányban.
Marjalaki Kiss Lajos: Történeti tanulmányok. Miskolci Várostörténeti Közlemények I. Miskolc, 1987., Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, szakadt kötéssel.
Bessenyei József, Fazekas Csaba (szerk.): Város és társadalom a XVI-XVIII. században. Studia Miskolcinensia 1. A Miskolci Egyetem történettudományi tanszékének konferenciáján elhangzott előadások anyaga (Mályi, 1992.dec.15-16.). Miskolc, 1994. Kiadta a Miskolci Egyetem és a Herman Ottó Múzeum. Példányszám 470. Kiadói papírkötés.
Kapros Márta, Lengyel Ágnes, Limbacher Gábor (szerk.): A Nógrád Megyei Múzeumok Évkönyve XXVI. Balassagyarmat-Salgótarján, 2002., Nógrád Megyei Múzeum Igazgatósága. Képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
Hagyományos női szerepek. Nők a populáris kultúrában és a folklórban. Szerk.: Küllős Imola. Bp., 1999, Magyar Néprajzi Társaság Szociális és Családügyi Minisztérium Nőképviseleti Titkársága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés jó állapotban.
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.