A Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület értesítője. Szerk.: Dr. Szőnyi Ottó. VIII. évfolyam, 3.-4. füzet. Pécs, 1916, Pécs-Baranyamegyei Múzeum Egyesület. Fekete-fehér illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval és gerinccel.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 32. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas borítóval, a címlap melletti térkép hiányzik.
Magyarországi Kemping Kalauz. Campingführer in Ungarn. Camping guide in Hungary. Guide des Camps Hongrois. Bp., 1980, Magyar Camping és Carvanning Club. Kiadói kopott papírkötésben.
Szmrecsányi Miklós: Eger és környékének részletes kalauza. Eger és környékének részletes kalauza. Bp, 1930, Turistaság és Alpinizmus. 1 Eger térképpel. Illusztrált kiadói borítékban, pótolt gerinccel, hátsó későbbi pótolt kötéstábla elvált a borítótol. Több helyen tulajdonosi bélyegzővel.
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.
1942-1943 Péceli M. Kir. Állami Polgári Fiú- és Leányiskola évkönyve az 1941-42. tanévről, és az 1942-43. iskolai évről, az egyik borítója elvált a füzettől és a borító szakadt.