15000.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
30
Hedin Sven: Ázsia szívében. Tizezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. kötet Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp, 1906, Lampel R. Fekete-fehér képekkel és térképekkel illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.