15011.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Heiden Sven: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára sorozatból. Második kötet. Képekkel és térképpel illusztrált. Bp., én., Lampel R. Kk.(Wodianer F. és Fiai)R.T. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, közte szakadt, hiányzó oldalakkal.