15040.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.