Fazekas Csaba (szerk.): Társadalomtörténeti tanulmányok. Studia Miskolcinensia 2. Miskolc, 1996., Bíbor Kiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 250 példányban.
Források és történetírás. Studia Miskolcinensia 4. Válogatás a Miskolci Egyetem BTK által 1999. október 14-16. között rendezett történettudományi konferencia előadásaiból. Miskolc, 2003. Kiadói papírkötésben.
Gunda Béla: Műveltség és hagyomány - Studia ethnographica et flokloristica in honorem. Angol, francia és német nyelvű szövegekkel. Debrecen, 1971, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói félvászon-kötés papírborítóban. Borító sérült, de a könyv jó állapotú.