17217.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Ujváry Zoltán: Az agrárkultusz kutatása a magyar és az európai folklórban. Műveltség és hagyomány XI. Debrecen, 1969, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Félvászon kötésben, kopott, foltos papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.