15600.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.