17234. 393. Gelaufene Fernauktion Bücher: Technik
3 000 HUF
0 HUF
Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert