Lenkey Zoltán (1936-1983): A Nap tüze. Rézkarc, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Kondor Béla nyitott meg. Grafika méret: 17x11 cm