10358.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Fazekas jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. 30x37 cm