10486.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x51 cm