10428.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Tanyasi Szűcs jelzéssel: Kisfiú. Vászon, olaj, fa keretben, 50x40 cm