19041. 393. Gelaufene Fernauktion Juwelen
3 000 HUF
19
0 HUF
Ezüst (Ag) karperec Előpatak felirattal, zománc díszítéssel. XIX. sz vége, magyar, csatjánál kis sérüléssel. Jelzett. 11,7 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert