Flohmarkt Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2384436
11791
393
Flea Market
3 db lakkozott fa és fém doboz (Le Khedive, Pest szivarka), 7×11 és 10×15 cm közötti méretekben 2384355
11792
393
Flea Market
Tarkedli sütő két füllel, ónozott vörösréz, kopásnyomokkal, d: 16,5 cm, m: 3,5 cm 2384450
11793
393
Flea Market
Zománcozott fém kiöntő, kisebb zománcsérülésekkel, belül vízkőlerakódással, 18×11 cm
2383290
11794
393
Flea Market
1910 Régi képkeret réz előlappal, kerek üveggel + régi, díszes notesz borító aranyozott, virágos díszítéssel, szakadt, viseltes állapotban + 2 db bársony ékszeres (nyakláncos) doboz 2383460
11795
393
Flea Market
Kovácsoltvas kártyatartó doboz, díszes belső résszel, 20x13x3,5 cm 2379821
11796
393
Flea Market
IKEA Baftig műanyag képkeret, belső: 10x15 cm, külső: 14x19 cm
2382674
11797
393
Flea Market
"Erő" Húskivonatos Levestészta Vállalat Roszmanitz Lajos zománcozott fém tábla, sérülésekkel, 7,5×28 cm 2384662
11798
393
Flea Market
Budai Tibor (1946-): Dobó István az egri diadal hőse, 1552. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c, mappából. 9x14 cm + Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent, 1849. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c. mappából. 9x14 cm 2384612
11799
393
Flea Market
Retró bőr terítő, 74×39 cm 2384543
11800
393
Flea Market
Műanyag Kádár-címer kopásnyomokkal, 21×18 cm 2352230
11801
393
Flea Market
Bizsu tétel nyakláncokkal, függőkkel stb.
2346322
11802
393
Flea Market
Virágmintás dekoratív legyező, fa-szövet, áttört fa résszel, sérült dobozban, legyező jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF