11080. 393. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
0 HUF
Győrbíró Enikő (1932-1999): Kalapos lány, mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert