11017. 393. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 600 HUF
0 HUF
Régebbi karcagi kerámia kancsó, fekete mázas, jelzett, felső peremén apró javított sérüléssel, m: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras