17867.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
A műveltség útja I-XIV. köt. Nem teljes. Bp.,én, Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, a borítón kopásnyomokkal is.