Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 211

Esztergomi Főegyházmegyei Könyvtár ,,Ex-libris könyvjegyeinek lajstroma. Egy színnyomatú és 12 eredeti rézmetszetű képpel - Index signorum ,,Ex-libris dictorum Bibliothecae Ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis. Esztergom, 1903. Buzárovits G. ny. 1 t.+44+[4] p.+12 t. (rézmetszet). Fűzött, kiadói, sarkán sérült borítóban.
16751.

Esztergomi Főegyházmegyei Könyvtár ,,Ex-libris" könyvjegyeinek lajstroma. Egy színnyomatú és 12 eredeti rézmetszetű képpel - Index signorum ,,Ex-libris" dictorum Bibliothecae Ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis. Esztergom, 1903. Buzárovits G. ny. 1 t.+44+[4] p.+12 t. (rézmetszet). Fűzött, kiadói, sarkán sérült borítóban.

Rufpreis:
3 000 HUF
Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919 esz­ten­dőre. Címlapon dedikált! (Ötven képpel) Budapest, [1918.] 130 [6] p. Fűzve, kiadói papírkötésben. Első néhány lap foltos..
16752.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Kiadói papírkötésben.
16753.

Rufpreis:
2 400 HUF
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált egészvászon kötés, kis sérüléssel a gerincen
16754.

Rufpreis:
1 400 HUF
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső kötéstábla belsején a papír javított.
16755.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16756.

Rufpreis:
800 HUF
16757.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sas Péter: Kós Károly, a könyvművész. Bp., 2009, Holnap. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16758.

Rufpreis:
1 800 HUF
Varró Géza: Papíripari Szakgyűjtemény Diósgyőrben. Kiadásért felel: Kárpáti Márta. Kiadói papírkötés.
16759.

Rufpreis:
1 000 HUF
Műhelytitkok sorozat 3 kötete:  Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete.; Péter Vladimir: Fémek, kövek, mesterek.; Fekete Tamás: Szobrászat. Bp.,1970-1982,Corvina. Kiadói papírkötések.
16760.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
17500.

Rufpreis:
1 000 HUF
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17501.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF