Esztergomi Főegyházmegyei Könyvtár ,,Ex-libris" könyvjegyeinek lajstroma. Egy színnyomatú és 12 eredeti rézmetszetű képpel - Index signorum ,,Ex-libris" dictorum Bibliothecae Ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis.
Esztergom, 1903. Buzárovits G. ny. 1 t.+44+[4] p.+12 t. (rézmetszet). Fűzött, kiadói, sarkán sérült borítóban.
Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919 esztendőre. Címlapon dedikált! (Ötven képpel) Budapest, [1918.] 130 [6] p. Fűzve, kiadói papírkötésben. Első néhány lap foltos..
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált egészvászon kötés, kis sérüléssel a gerincen
Malonyay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső kötéstábla belsején a papír javított.
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Műhelytitkok sorozat 3 kötete:
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete.; Péter Vladimir: Fémek, kövek, mesterek.; Fekete Tamás: Szobrászat. Bp.,1970-1982,Corvina. Kiadói papírkötések.
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.