16654.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Evtime Thomov: Art Graphique Bulgare. Sofia, 1955, Editions Bulgarski Houdojnik. Francia nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült és hiányos papír védőborítóban.