800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Lion Feuchtwanger: A római zsidó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Dormándi László. József Trilógia II. rész. Bp.,[1936],Tabor, 227+1; 296+1 p. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kissé kopott borÃtóval.