15060.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Thaly Tibor: A 200 éves városliget. Bp., 1958, Gondolat. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.