12960.
394. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
cca 1900-1930 össz 10 db fotó kartonon, többségében műtermi portré, közte néhány iskolai osztálykép, többségében fényképész által aláírt vagy nevesített, részben pecséttel jelzett budapesti műtermekből: Dr. Gyulai Ferencz (aláírt), Pfeifer Fotószalon (aláírt), Schäffer Ármin (töréssel), Szerdahelyi, Pottok Sándor, Kossak József (aláírt). Többségében kopott, kartonok részben sérültek és hiányosak, 8x11 és 14,5x20 cm közötti méretben.