10124. 394. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 200 HUF
0 HUF
Mihalovits Miklós (1888-1960): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14,5×10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras