10131. 394. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
N. Fekete Mária (1942-): Nyári virágok. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/32), üvegezett fa keretben, d: 26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf