10137. 394. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Németh Mátyás (1939-): Vízparton. Olaj, farost, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 15x20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf