10171. 394. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
21
0 HUF
Sárosi Ödön (?-?), működött 1920-40 körül: Csendélet, 1932. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. 50×60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf