10178. 394. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
19
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Ági. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100). Üvegezett fa keretben, 40×34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf