Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Kacsa leszállás. Rézkarc, papír. Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vari-Vojtovits-Zoltan-1890-1953-Kacsa-leszallas-Rezkarc-papir-Jelzett-25x19-cm~II2384948
2384948
10211
394
Beschreibung: Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Kacsa leszállás. Rézkarc, papír. Jelzett. 25x19 cm
: ekb