10393.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Fajsz. Toll, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 9,5x14 cm