10386.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lapubimbók. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (52/100), üvegezett fa keretben, d: 30,5 cm