10382.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Ceruza, kréta, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×24 cm