19053. 394. Gelaufene Fernauktion Juwelen
2 800 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,3 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert