Antik Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194293
11551
394
Antique
2194274
11552
394
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kulcs nélkül, sérült 19x16 cm
2194277
11553
394
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
2346421
11554
394
30000
Antique
2283378
11555
394
Antique
2389322
11556
394
Antique
Ezüstözött tartós röviditalos készlet, 6 db, jó állapotban, m: 8,5 cm 2326369
11557
394
28000
Antique
Neobarokk stílusú fa tükör, néhány helyen restaurált. 82x63 cm 2384929
11558
394
Antique
Tajtékpipa jelzett, fém szerelékkel. 11 cm, szárral. 2394824
11559
394
Antique
Lant formájú asztali óra. XIX. sz. Fajansz test, bukolikus jelenettel. Levonóképes. Réz óratok madár dísszel. Óra szerkezet nem működik. 43 cm 2387654
11560
394
28000
Antique
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa. Réz, üveg burával. Működő, jó állapotban. 50 cm
2387653
11561
394
28000
Antique
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa / banklámpa. Réz, üveg burával. Működő, jó állapotban. 40 cm
2387058
11562
394
Antique
Tea tálca. Japán, XIX. sz. vége. Gazdagon díszített, intarziás, lakkozott, festett fa, geometrikus szimbólumokkal, könnyű fa . 40x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF