Antik Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2387428
11563
394
Antique
Egyedi készítésű vadászkés. szarvas agancs nyéllel, vésett pengével 25 cm, fém veretes, szegecses bőr tokkal. Nagyon éles. 2393489
11564
394
30000
Antique
Ovális biedermeier fa láda, kívül figurális, belül sugaras intarziás díszítéssel, kulccsal. 40x27 cm 2393395
11565
394
Antique
Asztali lámpa. Nagy méretű, XX. sz eleje. Réz, porcelán foglalattal. Bura nélkül. 85 cm 2393488
11566
394
24000
Antique
Christoffle hat személyes evőeszköz készlet. Jelzett, teljes XX. sz. eleje 2393405
11567
394
Antique
Alpakka kínáló tál 3 db üveg betéttel.. Egyik sérült. d:21,5 cm 2393396
11568
394
Antique
Argentor szecessziós tálca. Réz. Jelzett, 55x41 cm 2346503
11569
394
Antique
Alabástrom tál. Kézzel festett, áttört. d: 28,5 cm
2374390
11570
394
Antique
Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm 2390903
11571
394
Antique
Szecessziós ón szalvétatartó 1900 körül .formaszámmal. 14x12 cm
2390895
11572
394
Antique
Szecessziós réz kínáló tál üveg betétekkel. (egyik sérült, tálcán kis horpadás) 1900 körül. 38x18 cm 2390614
11573
394
Antique
Berndorf alpakka evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, jelzett, jó állapotban.
2390609
11574
394
Antique
Régi díszített függeszték, csillár. lámpa. Nyomott virág mintával, fém és porcelán foglalattal d: 36 cm. Üveg hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF