Antik Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2393377
11575
394
Antique
Középkori vas sarkantyúk, 4 db különböző, 12,5x9 cm és 18x9 cm közötti méretben 2391901
11576
394
Antique
Egy pár ezüstözött réz gyertyatartó. Gazdag díszítéssel. Kopott. 31 cm 2391965
11577
394
Antique
3 db réz ostyatartó. florális motívumokkal, egyik sérült. 16x12 cm 2392318
11578
394
Antique
Kopcsányi Ottó (1933-2016) bronz falikép, sellő és kentaur, jelzett, hibátlan 2138965
11579
394
Antique
Madaras, virágos, csigás keleti motívumokkal díszített ón tálka, sérült, hiányos, 9,5x25,5 cm
2391034
11580
394
Antique
Historizáló ón váza és tálka egyben. 24 cm 2391046
11581
394
Antique
Üveg testű retro asztali lámpa. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 45 cm 2391376
11582
394
Antique
Masszív alpakka gyertyatartó. Ötágú, nagy méretű m: 41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF