2014. "A magyar festészet remekművei / M S mester 15-16. század fordul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Numismatik/Moderne-Beischlage-Fantasiemunzen~2000011/2014-A-magyar-festeszet-remekmuvei-M-S-mester-15-16-szazad-forduloja-Vizitacio-1506-a~II2393299
2393299
30903
394
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Beschreibung: 2014. "A magyar festészet remekművei / M S mester 15-16. század fordulója - Vizitáció 1506." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP
: pelikán_kristóf