30854.
394. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
1 200 HUF
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József 10 korona" jelzett, aranyozott Ag emlékérem, utánveret "R" jelzéssel (5,5g/0.333/25mm) T:PP