30632.
394. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, Nyíregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla Alapítvány" kétoldalas öntött Br emlékérem díszdobozban (63mm) T:1,1-