Gläser Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391229
11430
394
Glass-objects
Saale Glas német üveg teás készlet, 6 csésze, 6 db alj, 1 db kiöntő fedéllel, csészealj jelzett, hibátlan, kiöntő m: 16,5 cm, csésze m: 4,5 cm, d: 8 cm
2390297
11431
394
Glass-objects
Moser csehszlovák zöld üveg váza, kis csorbákkal, m: 18 cm, d: 9 cm 2385996
11432
394
Glass-objects
Muránói üveg virágos levélnehezék, apró csorbákkal, kopásokkal, m: 10 cm
2385997
11433
394
Glass-objects
Muránói üveg levélnehezék, apró csorbával, kopásokkal, m: 8 cm
2387799
11434
394
500
Glass-objects
Dartington piros üveg váza, jelzett, tetején lepattanással, eredeti dobozában. m: 15 cm 2387030
11435
394
Glass-objects
Váza díszüveg tárlóban. Tejüveg. üveg. Csiszolt, fazettált. 30 cm
2386788
11436
394
Glass-objects
Muranoi multi-color kínáló / Hamutál. Anyagában színezett kézi készítésű üveg. d: 12 cm 2387938
11437
394
24000
Glass-objects
Lila-kék üveg váza, Flavio Polli jelzéssel, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2387447
11438
394
Glass-objects
Muranói színes üveg hal, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, h: 35 cm 2386597
11439
394
Glass-objects
Muránói rózsaszín üveg tál, anyagában színezett, 21×17 cm 2389390
11440
394
14000
Glass-objects
Többrétegű üveg kancsó, Barovier&Toso jelzéssel, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2389363
11441
394
Glass-objects
1976 Anyák napi üvegtál, Orrefors jelzéssel, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF