11036. 394. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
0 HUF
2 db Gránit kerámia fűszertartó edény (kömény, szegfűszeg), matricásak, jelzettek, kis mázhibákkal, kopásokkal, m: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf