Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2390428
11189
394
Fali dísztányér Herend Hungary felirattal, biszkvit középrésszel, hibátlan, d: 19 cm 2391223
11190
394
Herendi porcelán váza népies dekorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2274660
11191
394
2355865
11192
394
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7,5x5 cm 2390904
11193
394
Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm 2391514
11194
394
Herendi virág mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26x15 cm
2391340
11195
394
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5
2391321
11196
394
Két Herendi fogpiszkálótartó különböző mintával. Eton, virágos. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 5 cm 2391329
11197
394
Herendi virág mintás fogpiszkálótartó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x6 cm 2391296
11198
394
Herendi fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm
2387113
11199
394
Zsolnay antik virágmintás porcelán tányér, cca 1878-1890. Kézzel festett, jelzett (kék családi pecsét), mázrepedésekkel, a szélén javított. d: 22 cm 2393485
11200
394
50000
Zsolnay porcelán testű lámpa XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott. Réz szerelékkel, porcelán foglalattal. Teljes méret: 69 cm, lámpatest mérete 34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF