Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2390914
11276
394
Hollóházi retró mokkás csésze. 4 db hozzá 5 alj. Matricás, jelzett, kis kopásokkal 2374344
11277
394
Hollóházi porcelán kulacs - Magyar Posta dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 21 cm 2323705
11278
394
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Hollóházi virágmintás hamutál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×10,5 cm
2394319
11279
394
Hollóházi virágmintás porcelán süteményes készlet, 6+1 tál, matricás, jelzett, egyik tányéron kis lepattanással 2394064
11280
394
Hollóházi porcelán kislány madárral, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2393131
11281
394
Hollóházi porcelán Szatmári szilvapálinkás üveg. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm 2390444
11282
394
Hollóházi porcelán kacsa, fehér mázas, jelzett, a csőrén kis kopással, m: 21 cm, h: 27 cm
2387079
11283
394
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, hibátlan. h: 20,5 cm
2387069
11284
394
Régi Hollóházi amfora váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopással m:21 cm 2385803
11285
394
Hollóházi rózsás mini váza, matricás, jelzett, hibátlan. m: 5 cm
2386971
11286
394
Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm. 2386956
11287
394
2 db Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF