Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2392520
11324
394
Rosenthal porcelán tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12,5 cm
2393242
11325
394
Rosenthal aranyozott peremű porcelán váza, peremén kis hibával, jelzett, m: 29 cm 2389667
11326
394
26000
Rosenthal porcelán süteményes készlet: füles tálca, jelzett, hibátlan, 30x27,5 cm + 12 db tányér, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, d: 17 cm
2389367
11327
394
Rosenthal porcelán karácsonyi fali tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm 2387368
11328
394
Meisseni porcelán nagyméretű tál, virágos-hagymás mintával, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a szélén egy részen javított. 36,5x27,5 cm 2387351
11329
394
Meisseni Thun Klösterle porcelán szószós tál aljjal, virágos-hagymás mintával, máz alatti kék festéssel. Jelzett, alján lepattanásokkal. 22x14x10 cm 2389372
11330
394
Hutschenreuther madaras porcelán fali tál, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
2318724
11331
394
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel
2318716
11332
394
2365993
11333
394
2365982
11334
394
Porcelán pipa hamutartó, nagyobbik mélyedésben parafa applikációval, kopásnyomokkal, h: 4 cm, d: 15 cm
2366079
11335
394
Antik porcelán amfora váza, matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, alsó peremén apró sérüléssel, m: 28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF