Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2393205
11348
394
Egyedi festésű virágos váza. Union porcelán. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
2390193
11349
394
Diamant porcelán teáskanna szűrővel és fedővel, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, h: 20 cm 2390280
11350
394
XX. sz. első fele Imari jellegű európai porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 14 cm 2391421
11351
394
Wedgewood tálka. Biszkvit porcelán, festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 11 cm 2387122
11352
394
7 db klf porcelán kulacs, edény és egyéb tétel. klf márkák
2386723
11353
394
1898 Ferenc József portréjával díszített porcelán emlékbögre uralkodásának 50 éves jubileumára. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm / Emperor Franz Joseph 50th anniversary chinaware mug, height: 9,5 cm 2386693
11354
394
Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 12,5 cm 2386782
11355
394
2389476
11356
394
Virágos mini ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 9x7,5 cm
2385271
11357
394
2 db porcelán ékszeres dobozka, barokk motívumos és virágmintás, matricás, jelzés nélkül, kis kopással. 5x3,5x4 cm 2386890
11358
394
Tigris porcelán figura kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással 38 cm 2386959
11359
394
3 db porcelán figura. Baseball játékos, balerina, jelzés nélkül, hibátlanok 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF