11257. 394. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tálka, matricás, jelzett, minimális kopással. 14x12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert