11282. 394. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Hollóházi porcelán kacsa, fehér mázas, jelzett, a csőrén kis kopással, m: 21 cm, h: 27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras