20454.
395. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
6 500 HUF
17,24 EUR, 18,57 USD
1901 Budapest IV. Újpest, Római katolikus templom, utca, kávéház, Singer Lipót üzlete. Divald Károly 221. sz. (kopott sarkak / worn corners)
T2/3