17382.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp.,é.n.,Franklin, 224 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.