15027.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin, 162 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.